Kontakt

Krzesłownia.pl

Krzesłownia.pl Sp. z o.o.
NIP: 6040227598

Tel.: +48 795 578 147
e-mail: info@krzeslownia.pl

Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji Twojego zamówienia

Każdy produkt ma wyraźnie oznczony w opisie (tuż nad ceną) czas realizacji podany w dniach roboczych, który w przypadku płatności z góry szybkim przelewem internetowym liczy się od momentu pozytywnego zrealizowania transakcji płatniczej; w przypadku płatności z góry tradycyjnym przelewm liczy się od następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu środków na naszym koncie lub w przypadku przesyłki pobraniowej z zadatkiem, od następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu środków na naszym koncie. Także w wysłanym na Twój e-mail potwierdzniu znajdziesz informację o czasie realizacji.

Czas realizacji liczony jest w dniach roboczych (czyli od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy).

Podany czas realizacji jest maksymalnym czasem w jakim wytworzymy mebel, przygotujemy paczkę i umożliwimy jej odbiór Tobie bądź kurierowi. Czas realizacji liczony jest w dniach roboczych (czyli od poniedziałku do piątku). Nie należy czasu terminu realizacji traktować jak terminu dostarczenia.

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

Do czasu realizacji należy także doliczyć do trzech dni roboczych (od momentu fizycznego podjęcia przesyłki przez kuriera) potrzebnych na dostarczenie Twojego nowego mebla. Paczki z meblami są z reguły duże i niekiedy zdarza się, że kurier potrzebuje więcej niż jeden dzień na dostawę.

Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

 

Jeśli nadal masz pytania, zapraszamy do kontaktu, jesteśmy tu dla Ciebie 
 
Tel.: 795 578 147
 
mail:  info@krzeslownia.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl