Kontakt

Krzesłownia.pl

Krzesłownia.pl Sp. z o.o.
NIP: 6040227598

Tel.: +48 795 578 147
e-mail: info@krzeslownia.pl

O nas

Żadnych kompromisów! Taki cel nam przyświecał, gdy podjęliśmy decyzję o utworzeniu Krzesłowni.

Nie chcemy robić mebli, które są obarczone jakimikolwiek kompromisami. Nie chcemy byś korzystał z mebli, które są zbudowane z materiałów niższej jakości tylko po to, by znaleźć kompromis między jakością a ceną. Nie chcemy byś musiał się martwić, czy ta plama zejdzie, czy się tkanina nie wytrze.

Skupiając się wyłącznie na meblach tapicerowanych znaleźliśmy rozwiązania, które sprawią, że staniesz się szczęśliwym posiadaczem bezkompromisowych mebli. Wygodnych i wysokiej jakości. Nie będziesz musiał godzinami rozważać między doborem odpowiednio wytrzymałej tkaniny, odpowiedniej grubości pianki czy kształtu siedziska. My zrobiliśmy to za Ciebie! Ty usiądź wygodnie i ciesz się meblem bez kompromisów.

Jak to jest możliwe? Wszyscy wiemy, że nie można być fachowcem od wszystkiego, dlatego postanowiliśmy skupić się na wąskim temacie. Na meblach tapicerowanych, w szczególności na krzesłach. Wierzymy, że tylko w taki sposób będziemy mogli posiąść wszelką niezbędną wiedzę, by móc Ci z pełną odpowiedzialnością zaoferować rozwiązania, dzięki którym będziesz mógł czerpać wyłącznie pełną satysfakcję z korzystania z naszych mebli! Mebli, w których nie pozwalamy sobie na żadne kompromisy!

Nie wierzysz? Zadzwoń, a się przekonasz jak wielką pasją jest dla nas to, co robimy!

Dalej nie wierzysz, że to możliwe? Wypożycz od nas dowolne krzesło do przetestowania i sprawdzenia w praktyce. Tylko u nas jest to możliwe!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl