Kontakt

Krzesłownia.pl

Krzesłownia.pl Sp. z o.o.
NIP: 6040227598

Tel.: +48 795 578 147
e-mail: info@krzeslownia.pl

Zwroty i reklamacje

Odstąpienie od umowy zawartej na odległość 

 

Jeśli jesteś konsumentem - co do zasady przysługuje Ci prawo do odstąpienia od zawartej na odległość umowy.

Od umowy możesz odstąpić, składając nam oświadczenie o odstąpieniu od umowy np. poprzez zwykłą wiadomość e-mail przesłaną na adres:  info@krzeslownia.pl

Nie jest wymagany żaden specjalny formularz. Gdybyś jednak chciał skorzystać z gotowego formularza, jego wzór znajdziesz w naszym Regulaminie.

Zwracaną rzecz zwróć do nas niezwłocznie na adres: Krzesłownia.pl Sp. z o.o., ul. Polna 72/2, 83-050 Lublewo Gdańskie, tel.: 795 578 147, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym powiadomiłeś nas o odstąpieniu od umowy.

Od umowy możesz odstąpić w terminie 14 dni.

Bieg czternastodniowego terminu na odstąpienie od umowy rozpoczyna się od momentu, w którym odebrałeś przesyłkę Ty lub upoważniona przez Ciebie osoba.

Do zachowania terminu wystarczy wysłanie prostego oświadczenia przed jego upływem.

Dokonane przez Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy na zasadach wskazanych w regulaminie zwrócimy Ci niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania od Ciebie oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Możemy jednak wstrzymać się ze zwrotem otrzymanej od Ciebie płatności do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez Ciebie dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Pamiętaj, że prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi m.in. w odniesieniu do umowy:

  • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. 
  • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia,
  • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu,
  • w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu
  • o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

Szczegółowe informacje na temat odstąpienia od umowy znajdziesz w naszym Regulaminie sprzedaży.

 

Reklamacje i wady wyrobu

 

Pomimo dołożenia wszelkich starań, może się okazać, że zakupiony towar jest wadliwy lub uszkodzony. W takiej sytuacji najlepiej skontaktuj się z nami telefonicznie 795 578 147 lub mailowo info@krzeslownia.pl 

Nasz pracownik poinstruuje Cię jak masz postąpić i niezwłocznie zajmie się rozwiązaniem problemu.

W przypadku gdy zakupiony u nas towar okaże się wadliwy, masz prawo reklamować go w oparciu o rękojmię. Reklamację najlepiej złożyć na adres e-mail:  info@krzeslownia.pl lub drogą pocztową na adres Krzesłownia.pl Sp. z o.o., ul. Polna 72/2, 83-050 Lublewo Gdańskie.

Reklamowany towar należy wysłać na adres: Krzesłownia.pl Sp. z o.o., ul. Polna 72/2, 83-050 Lublewo Gdańskie

W związku z wadą możesz żądać:

  • wymiany rzeczy na wolną od wad,
  • usunięcia wady,

lub złożyć oświadczenie o:

  • obniżeniu ceny,
  • odstąpieniu od umowy – w przypadku wady istotnej.

Odpowiadamy względem Ciebie za wady stwierdzone przed upływem trzech lat od dnia wydania rzeczy.

Rozpatrzenie Twojej reklamacji (ustosunkowanie się do niej) nastąpi maksymalnie w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas Twojego zgłoszenia reklamacyjnego.

Więcej informacji na temat reklamacji znajdziesz w naszym Regulaminie sprzedaży.

 

 

Jeśli nadal masz pytania, zapraszamy do kontaktu, jesteśmy tu dla Ciebie 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl